Mobirise Website Builder

Urodziny na sali zabaw
FANTAZJA

Urodziny dla dzieci w Sali Zabaw FANTAZJA Środa Śląska to fantastyczna zabawa urodzinowa dla dzieci na sali zabaw wśród najbliższych przyjaciół i rodziny. Specjalna strefa przygotowana dla solenizanta na jego wyjątkowe urodziny. Towarzystwo opiekuna sali zabaw przez czas trwania urodzin. Do dyspozycji dzieci podczas imprezy urodzinowej są dwie konstrukcje zabawowe oraz wszystkie zabawki, akcesoria, pojazdy dostępne na Sali. Rodzice przy stolikach w miłej atmosferze mają możliwość skosztować pysznej kawy z naszej oferty. Dla Państwa komfortu przygotowaliśmy 3 pakiety urodzinowe, aby idealnie dopasować ofertę.

Urodziny:

Mobirise Website Builder

Pakiet nr I cena za 1 dziecko:

pn-czw: 45zł / pt-ndz, święta: 50zł

- 2 godz. zabawy na konstrukcjach oraz korzystanie ze wszystkich dostępnych zabawek  na sali
- kolorowa zastawa dla dzieci
- zastawa dla rodziców
- przygotowanie strefy oraz sprzątanie
- miejsce w lodówce na tort, ciasto
- udostępnienie akcesoriów urodzinowych – tj. nóż, miski, talerzyki
- prezent dla solenizanta

Mobirise Website Builder

Pakiet nr II cena za 1 dziecko:

wt-czw: 50zł / pt-ndz, święta: 55zł

- napoje dla dzieci
- (woda i sok bez limitu)
- zaproszenia dla gości
- tatuaże brokatowe
- 2 godz. zabawy na konstrukcjach oraz korzystanie ze wszystkich dostępnych zabawek na sali
- kolorowa zastawa dla dzieci
- zastawa dla rodziców
- przygotowanie strefy oraz sprzątanie
- miejsce w lodówce na tort, ciasto
- udostępnienie akcesoriów urodzinowych – tj. nóż, miski, talerzyki
- prezent dla solenizanta 

Mobirise Website Builder

Pakiet nr III

wt-czw: 60zł / pt-ndz, święta: 65zł

- poczęstunek dla dzieci
(szczegóły u opiekuna Sali)
- napoje dla dzieci
- (woda i sok bez limitu)
- zaproszenia dla gości
- tatuaże brokatowe
- 2 godz. zabawy na konstrukcjach oraz korzystanie ze wszystkich dostępnych zabawek na sali
- kolorowa zastawa dla dzieci
- zastawa dla rodziców
- przygotowanie strefy oraz sprzątanie
- miejsce w lodówce na tort, ciasto
- udostępnienie akcesoriów urodzinowych – tj. nóż, miski, talerzyki
- prezent dla solenizanta

Regulamin urodzin:

Regulamin urodzin
SALKA URODZINOWA

1- Do Państwa dyspozycji oddajemy salkę urodzinową, oraz strefę urodzinową na Sali Zabaw.

2- Minimalna ilość dzieci wynosi 6. Możliwa jest obecność 1 opiekuna na 1 dziecko biorące udział w urodzinach.

3- Rozliczamy się wg liczby dzieci przybyłych w dniu urodzin.

4- Rezerwacja urodzin i wejście na Salę Zabaw jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Urodzin.

5- Zapewniamy kolorową zastawę dla dzieci oraz zastawę dla rodziców, a także naczynia na poczęstunek dla dzieci. Ilość przygotowanej zastawy wg informacji o zadeklarowanej podczas rezerwacji liczby dzieci. W razie zwiększenia ilości zastawa zostanie dołożona.

CZAS

6- Urodziny trwają 2 godziny.

7- Istnieje możliwość wydłużenia imprezy – jednak należy ten fakt uzgodnić podczas rezerwacji. Wówczas uiszczana jest dodatkowa opłata wg cennika obowiązującego w danym dniu za przedłużony czas.

8- Po upływie zarezerwowanego czasu urodzin Organizator urodzin odpowiada za terminowe wyjście wszystkich gości.

9- Dziecko przebywające na urodzinach bez rodziców, pozostaje pod opieką Organizatora urodzin. Jednak, aby móc szybko zareagować na nieprzewidziane okoliczności , bardzo prosimy o pozostawienie numeru telefonu kontaktowego przez wychodzącego rodzica u Opiekuna Sali przy kasie.

10- Organizatorów zapraszamy na max. 15 min. przed rozpoczęciem urodzin, aby przygotować przyniesiony poczęstunek, gości zapraszamy na 5 min. przed rozpoczęciem urodzin.

11- Organizator urodzin informuje wszystkich swoich gości o zakończeniu imprezy, aby po upływie 2 godzin od rozpoczęcia opuścili Salę Zabaw. Po zakończonej imprezie Organizator proszony jest o opuszczenie strefy urodzinowej max. do 10 min.

ZABAWA

12- Podczas urodzin na Sali Zabaw zawsze obecny jest Opiekun Sali, który również w przypadku wyboru pakietu nr 2 i pakietu nr 3 wykonuje brokatowe tatuaże.

13- Po przybyciu wszystkich dzieci można rozpocząć zabawę. Po ok. 40 min trwania zabawy następuje podanie tortu. Po zakończonej konsumpcji Opiekun Sali zaprasza dzieci do wykonania tatuaży brokatowych.

14- Dzieci mają do dyspozycji 2 konstrukcje zabawowe z wyposażeniem oraz wszystkie dostępne zabawki na Sali Zabaw.

15- W przypadku zamówienia PINIATY jest ona udostępniania na ok. 10-15 minut przed zakończeniem urodzin. W przypadku wniesienia własnej PINIATY doliczamy opłatę za obsługę i sprzątanie.

ZADATEK, OPŁATY

16- Przy rezerwacji urodzin Organizator ma obowiązek uiścić ZADATEK w wysokości min. 100,00 PLN (najpóźniej do 14 dni od planowanych urodzin).

17- W przypadku poinformowaniu Opiekuna Sali o rezygnacji do 14 dni przed planowaną datą urodzin – ZADATEK zwracany jest w całości w formie Voucheru do wykorzystania w SALI ZABAW FANTAZJA. Termin ważności Voucheru wynosi 12 miesięcy.

18- ZADATEK nie jest zwracany w przypadku urodzin przełożonych a następnie odwołanych.

19- Ze względu na losowe ewentualności termin urodzin może być przez organizatora przekładany maksymalnie 2 razy.

20- Za urodziny rozliczamy się 15 minut przez końcem czasu ich trwania.

21- Płatności możemy dokonywać kartą płatniczą lub gotówką.

22- ZADATEK można opłacić gotówką.

PAKIETY URODZINOWE

23- Pakiet nr I cena za 1 dziecko od wtorku do czwartku 40 PLN a od piątku do niedzieli oraz święta 44 PLN . Pakiet zawiera 2 godziny zabawy, kolorową zastawę dla dzieci, zastawę dla rodziców, zastawę na poczęstunek dla dzieci.

24- Pakiet nr II cena za 1 dziecko od wtorku do czwartku 45 PLN a od piątku do niedzieli oraz święta 50 PLN . Pakiet zawiera opcje pakietu nr I, napoje dla dzieci (woda mineralna, soki), zaproszenia dla gości, tatuaże brokatowe.

25- Pakiet nr III cena za 1 dziecko od wtorku do czwartku 55 PLN a od piątku do niedzieli oraz święta 60 PLN . Pakiet zawiera opcje pakietu nr II oraz poczęstunek dla dzieci ( paluszki lub precelki, chrupki kukurydziane, żelki owocowe, prażynki, ciastka).

TORT

26- Organizator we własnym zakresie odpowiada za przygotowanie, dostarczenie, pokrojenie tortu.

27- Tort w zamykanym pojemniku, kartonie można przekazać Opiekunowi Sali do przechowania w chłodni (najwcześniej 30 min. przed planowanym rozpoczęciem urodzin).

28- Podczas trwania urodzin Opiekun Sali udostępni tort oraz odpali świeczkę. Dla Organizatora urodzin wraz z tortem zostanie podany nóż oraz szpatułka do krojenia tortu.

29- W przypadku życzenia Organizatora urodzin, aby Opiekun Sali pokroił tort zostanie doliczona opłata w wysokości 40 PLN.

30- W przypadku wniesienia szampana – organizatorzy mają obowiązek otworzyć szampan poza Salą Zabaw.

STREFA I OBOWIĄZKI ORGANIZATORA URODZIN

31- Organizatorem urodzin jest osoba, która dokonała rezerwacji usługi urodzin w Sali Zabaw FANTAZJA, oraz zaprasza w swoim imieniu gości urodzinowych tj. dzieci oraz rodziców.

32- Dla Organizatora urodzin oraz rodziców pozostałych podczas urodzin na Sali Zabaw pozostanie do dyspozycji stolik oraz odpowiednia ilość talerzyków na tort. Organizator może na Sali Zabaw ugościć max 1 opiekuna dziecka biorącego udział w urodzinach.

33- Organizator urodzin u Opiekuna Sali ma możliwość zamówienia kawy, napojów, wody oraz poczęstunku. Istnieje możliwość wniesienia własnego ciasta (pokrojone na talerzu).

34- Organizator urodzin podczas imprezy odpowiada za bezpieczeństwo dzieci zaproszonych na urodziny. Należy zapoznać dziecko z zasadami bezpieczeństwa znajdującymi się w szatni oraz pilnować, aby były przestrzegane. W szczególności należy pilnować, aby dzieci nie wchodziły, nie biegały po zjeżdżalni przeznaczonej dla pontonów (pontony wnosimy przez konstrukcję), nie wolno skakać ze zjeżdżalni do basenu z kulkami, nie wolno wspinać się po siatkach, pojazdy zabawkowe mają zakaz wstępu na konstrukcje, nie wolno wynosić kulek z basenów).

35- Po zakończonej zabawie pojazdy oraz klocki powinny zostać odłożone na miejsce.

36- SPOŻYWANIE POSIŁKÓW, NAPOJÓW TYLKO PRZY STOLIKACH. ZAKAZ WNOSZENIA JEDZENIA ORAZ NAPOJÓW DO KONSTRUKCJI. 

Śledź nas na: